ACIBADEM SU TESİSATÇISI

Kirli ve temiz su tesisatı bir binanın can damarları olarak düşünülebilir. Binanın bu denli önemli bir öğesi olmasına karşın maalesef ülkemizde yapılan inşaatların büyük bir çoğunluğunda su tesisatına gereken önem verilmemektedir. Tesisat borularının döşenmesi aşamasında profesyonel su tesisatçısı desteği alınmayan durumlarda yapılan yanlış uygulamalar, uygunsuz ebatta ve kalitede malzeme kullanımı gibi nedenlerle su tesisat borularından çatlaklar, ek yerlerinden ayrılmalar ve kırılmalar meydana gelmekte ve su kaçaklarına neden olmaktadır.

Dünyadaki tüm canlıların hayat kaynağı olan su aynı zamanda çok yıpratıcı ve aşındırıcı bir etkiye de sahiptir. Bina duvarların içindeki su tesisatında gerçekleşen herhangi bir sorundan kaynaklı olarak ortaya çıkan su kaçağı, betonun içinde bulduğu her aralığa sızarak hızla duvarların içine yayılır ve genellikle kaçağın kaynaklandığı noktadan çok farklı bir yerden patlak vererek görünür olur. Bu aşamada mutlaka su tesisatçısı yardımı almak gereklidir. Su tesisatında meydana gelen su kaçağı gibi sorunlarda, tesisat hizmeti verecek firmanın seçilmesinde azami dikkat ve hassasiyet gösterilmelidir. İstanbul Anadolu Yakası, Kadıköy İlçesi, Acıbadem Mahallesindeki tesisat firmamızın, temiz ve pis su tesisatı alanında yılların getirdiği birikim ve tecrübeyle, alanında uzman tesisatçılardan kurulu kadrosuyla profesyonel ve kusursuz hizmet sağlamaktadır.

Su tesisatında meydana gelecek kaçaklara müdahalenin ilk adımı su kaçağının kaynaklandığı noktayı hatasız olarak ve keskin bir doğrulukla tespit etme aşamasıdır. Eğer su kaçağı tespiti doğru olarak yapılamazsa kaçak tam olarak sonlandırılamayacak ve yeniden başka bir noktadan patlak verecektir. Bu nedenle su kaçağı tespitini yapacak olan firma en yeni kaçak tespit teknolojilerini kullanıyor olmalıdır. Yeni teknolojileri kullanmayan firmaların verdiği hizmetler yüksek maliyetli olduğu gibi aynı zamanda kesin çözümler de sunmamaktadır.

Acıbadem mahallesi kapsamında vermekte olduğumuz profesyonel tesisat hizmetimizde, hassas aygıtlarla kaçağın yerini kesin olarak tespit etmeden kesinlikle tesisatınıza müdahale etmiyor ve size gereksiz maliyetler doğuracak yöntemleri elimine etmeyi kendimize prensip ediniyoruz. Kaçağın yerini tam olarak tespit ettikten sonra da, kaçak bölgesine ulaşmak için en ideal ve en fiyat avantajlı yöntemi seçiyor ve kaçağı nihai olarak sonlandırıyoruz.